Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Siim_Markus ja Rasmus_Suur

Go down 
5 posters
AutorTeade
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Siim_Markus ja Rasmus_Suur Empty
PostitaminePealkiri: Siim_Markus ja Rasmus_Suur   Siim_Markus ja Rasmus_Suur EmptyTeis Veeb 09, 2010 4:08 pm

Süüdistan siis Siim-u ja Rasmus-t Powergames.
Kõigepealt....Värvisin autotuuningus auto ära-tulin välja ja auto kadus ära lihtsalt...Paraku oli admin afk.
Ootasin siis autopoe kõrval kuni admin tagasi tuleb, aga siis tuli ment-nad läksid spray vist.
Kuna mul oli 195 grammi narkot ja snaiprid, pumbad, granaadid jne..Siis hakkasin ära jooksma kui nad spray olid.
Varsti vaatasin et tore-mendid on seljataga:D- Olin ka tagaotsitav.
Kutsusin omale Karl_Room i järgi kopteriga-maandus muru peale.
Kuna mafiakaaslastel relva polnud siis pidin üksinda tulistama politseisid, ning nagu ikka sain ise surma---Surma sai ka Karl kes polnud midagi teinud ja ei omanud midagi ebaseaduslikku.
Läksime siis linnapeale oma kopterit otsima, kuid see oli sealt teisaldatud ja siit tuligi mu küsimus-Kas see pole powergame teisaldada suurt kopterit mehhaaniku autoga (irl nagu vaevalt veetakse kopterit trossiga auto järel). Seepeale vastas Rasmus_Suur et Aga poliseieskort oli olemas ju...Mina ei saanud aru et kuda kurat teeb politseieskort mehhaaniku auto tugevamaks et viia meie kopterit ära...
Lõppeks siis tänu selle auto õhku kadumisele Jäin ma ilma suurest hunnikust relvadest, Suri mu mafiakaaslane kes midagi ei teinud Ja kaotasin ka helikopteri.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Siim_Markus ja Rasmus_Suur Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Siim_Markus ja Rasmus_Suur EmptyTeis Veeb 09, 2010 5:05 pm

Ütlen ausalt,et tahaksin selle kopteri osas ise ka vastust saada,kuna üks päev vedisin ise ka mendi kopterit,mis oli keset teed,tee äärde.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Siim_Markus ja Rasmus_Suur Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus ja Rasmus_Suur   Siim_Markus ja Rasmus_Suur EmptyTeis Veeb 09, 2010 5:42 pm

Ja nüüd tuli välja et mafia kopter on viidud meha autoga maa alla garaazi...Suht ei ole nrp ve? Very Happy
Tagasi üles Go down
Angelina




Postituste arv : 96
Join date : 14/01/2010
Age : 29
Asukoht : Pärnu

Siim_Markus ja Rasmus_Suur Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus ja Rasmus_Suur   Siim_Markus ja Rasmus_Suur EmptyTeis Veeb 09, 2010 5:50 pm

See on jah puhas nonrp . Aga ma ei saa aru nendest mentidest miks nad tapavad ka süütuid inimesi .
Tagasi üles Go down
http://mnteam.ucoz.com
blinkz




Postituste arv : 96
Join date : 21/01/2010

Siim_Markus ja Rasmus_Suur Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus ja Rasmus_Suur   Siim_Markus ja Rasmus_Suur EmptyTeis Veeb 09, 2010 6:47 pm

Ütlen nii palju, kui öelda on.

Nägime kahtlast isikut kes põgenes (Silver). Sõitsime autoga tema juurde, tahtsime läbi otsida. Rasmus ütles, et ta oli tagaotsitav. See isik, kes surma sai, tal oli elusi nii vähe, et ta suri ühe kuuli saamisel. Mina ise sain kuulivesti mingi 2 kuuli Rasmuselt. Kasutasin /me sai haiget vms. ka.

Kohe kui kopter maandus panin /s Viige see kopter minema siit vms. ei reageeritud..Kerli vms. proovis veel lennata, aga ta ei saanud miskipärast.

Kui inimesed olid kadunud/surnud. Tõin mehaaniku auto, kirjutasin isegi /me vajutab nuppu, et kopter taha haakida
Seejärel ütlesin Rasmusele, et ta mind vilkuritega läbi linna jaoskonda eskordiks.

nrp? Kui helikat teisaldada ei saaks, siis ei tohiks see puksiir seda sappa võttagi. (Sain sellest ise ka teada alles siis kui Kasper meie helikat vedas sellega). Garaazi mahub ta meil ära, ei läinud kuhugi vastu ega midagi..pole samuti nrp.

Ainus nrp oleks võinud olla sinu katse rambotseda üksi kahe mendi vastu..
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Siim_Markus ja Rasmus_Suur Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus ja Rasmus_Suur   Siim_Markus ja Rasmus_Suur EmptyTeis Veeb 09, 2010 9:31 pm

Ma ka tegelt ei tea et IRL-is keegi veaks meha autoga kopterit... Aga eks Janett ja Stacey otsustavad, kas see oli NRP või RP...
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Siim_Markus ja Rasmus_Suur Empty
PostitaminePealkiri: Tere   Siim_Markus ja Rasmus_Suur EmptyTeis Veeb 09, 2010 9:41 pm

Mina isiklikult lubaksin vedada,kuna mehaanikutel ega politseidel ju mängus mingeid muid vahendeid pole,et teisaldada koptereid.
See oleks nagu ainuke võimalus ja kui kopter ikka näiteks keset teed on,siis oleks ju vaja teisaldada.
Selles suhtes kahe otsaga asi:D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Siim_Markus ja Rasmus_Suur Empty
PostitaminePealkiri: Re: Siim_Markus ja Rasmus_Suur   Siim_Markus ja Rasmus_Suur Empty

Tagasi üles Go down
 
Siim_Markus ja Rasmus_Suur
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: