Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti

Go down 
2 posters
AutorTeade
-kert07-




Postituste arv : 11
Join date : 08/06/2010

unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti Empty
PostitaminePealkiri: unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti   unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti EmptyKolm Juun 09, 2010 11:33 am

Kopitud!
*Pablo*
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti Empty
PostitaminePealkiri: Re: unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti   unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti EmptyKolm Juun 09, 2010 11:41 am

Ma tavaliselt eelistan mehaanikuna parandamisel raha kah küsida- äkki seepärast ongi raha mul rohkem...ei tea.

Küsimus selline- Ega juhuslikult pole seekord copytud see? Mõtlen et miks eelmine nii näru oli siis mis tegid? Razz
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti Empty
PostitaminePealkiri: Re: unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti   unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti EmptyKolm Juun 09, 2010 11:43 am

Tagasi üles Go down
-kert07-




Postituste arv : 11
Join date : 08/06/2010

unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti Empty
PostitaminePealkiri: Re: unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti   unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti EmptyKolm Juun 09, 2010 11:43 am

ma luges kõik reeglid ja RP õpetused läbi see aitas palju
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti Empty
PostitaminePealkiri: Re: unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti   unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti EmptyKolm Juun 09, 2010 11:48 am

Pigem aitas see copyda eelmise inimese tehtud avaldust...Päris pooletoobine et ei oska mu linki avada?
Tagasi üles Go down
-kert07-




Postituste arv : 11
Join date : 08/06/2010

unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti Empty
PostitaminePealkiri: Re: unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti   unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti EmptyKolm Juun 09, 2010 11:52 am

grand kirjutas:
Pigem aitas see copyda eelmise inimese tehtud avaldust...Päris pooletoobine et ei oska mu linki avada?
noh jh vaata ta kirjavigu ma aint kiirendasin protsessi muidu lugesin küll koik reeglid ja rp õpetuse läbi
Tagasi üles Go down
Sponsored content





unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti Empty
PostitaminePealkiri: Re: unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti   unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti Empty

Tagasi üles Go down
 
unbann kert_pass palun tegin kõik uuesti
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» unbann palun uuesti
» Pablo tegin uuesti
» UNBANN SIIS UUESTI
» unbänn palun!
» unbänn palun

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Unbänn & Unlock-
Hüppa: