Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Dave_Nicolas

Go down 
+4
grand
Chris_Bryan
Elvis_Kaiv
kaspar
8 posters
AutorTeade
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyTeis Juun 08, 2010 9:30 pm

Sinu IG nimi :Luigi_Ceppol
Süüdistatava(te) IG nimi :Dave_Nicolas
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : nice carpark, pärast ei andnud asju ka tagasi.. admin ka veel..
Aeg : 22.05
Pilt ; Video :
Dave_Nicolas Sa-mp-193
Dave_Nicolas Sa-mp-191
Dave_Nicolas Sa-mp-192
Tagasi üles Go down
Elvis_Kaiv

Elvis_Kaiv


Postituste arv : 309
Join date : 28/02/2010
Age : 27
Asukoht : Valga

Karakter
IC Nimi: Elvis_Kaiv
IC Amet: Yakuza

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyTeis Juun 08, 2010 9:32 pm

Teme ei sobi adminiks.
Slapis ka mind selle pärast et hüppasi vette riiedega.
Tagasi üles Go down
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyTeis Juun 08, 2010 10:11 pm

tõesti väär käitumine veits Smile
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyKolm Juun 09, 2010 12:55 am

Sooviks dave enda kommentaari kah.
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyKolm Juun 09, 2010 12:59 am

dave enda kommentaar on kindlasti mingi: "See oli superlagg"
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyKolm Juun 09, 2010 7:46 am

Kaspar v kes oled. Kusjuures oligi, Kuna mul vend tõmbas torrenti kaudu palju filme, ja ma ei saanud mitte midagi aru mis toimub.
Muideks, kui ma sõitsin sinust üle. Ma ei näinud sedaet ma oeks sinust üle sõitnud, Ja kui ma oleks näinud et ma olen sinu peal. poleks saanud ma maha ka tulla kuna mul oli mootor täiesti küpse!
Keegi ütles ka vist vahepeal et mine ära vms? ma üritasin mootorit tööle panna , et maha sõita. aga mootor ei läinud käima!
Haigla kulud võin kuidugi taastada, aga kust ma tean mis relvad sul olid jms??? Sa võid õelda mulle igast asju kokku, ent kas see tõsi on?

Ig-s annan sulle 3 kortse kahjutasu rahas!
võin su armori ka tagasi anda aga relvasi ma ei saa, kuna mai tea mis relvad sul olid

NB: Very Happy Ma ei näinud et sa oleks mu auto all olnud, Oli palju rahvast auto kõrval, aga mitte keegi polnud auto all!
mai tea milleks teha kisa?
Ja pole minu asi kui te ei usu,et mul oli lag! iiet ärge hakake isegi ohkima, et: Valetad, Huj oligi Jms!!


Elvis_Kaiv kirjutas:
Teme ei sobi adminiks.
Slapis ka mind selle pärast et hüppasi vette riiedega.
Mees, te tegite ikka väga MAGEDALT seda kõike! Mingi leitsite uue commandi ja kukkusite seda lahmima,,, ja pärast keegi avastas /piss, ja ilma mingite /me commanditega hakkasit läbi pükste soristama! Mõtle ka, kas sa teeksid nii IRL? TÄNAVAL Õige kahtlane mees peaksid olema siis....
Tagasi üles Go down
Hiro

Hiro


Postituste arv : 41
Join date : 03/06/2010

Karakter
IC Nimi: Hiro Katzimo
IC Amet: Arhidekt

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyKolm Juun 09, 2010 3:03 pm

kaspar kirjutas:
dave enda kommentaar on kindlasti mingi: "See oli superlagg"

Vaata esimesel pildil tabelit, kus on suur ping. 150 on juba piir, kus võib väga palju pilt kõikida normidest väljas. Eriti toimib see siis, kui sul on veel mõni vanem arvuti.

Sorry, et ma mingi admin rolli teil siin mängin, kuid ma arvanm, et süüdistatav peaks tooma välja ka pikemalt selle juhtumi.
Nagu ma näen üritas Dave autot taaskäivitada, et kuidas ta mootor välja suri? Ta võibolla avastas, et jäid alla, aga paraku ehk ei suutnud ta nii kiiresti sellises situatsioonis reageerida, et autot su pealt ära lükata (Tegemist on vähemalt 1,5-2t-se sõidukiga) Pealegi, oled sa tagumise ratta all lükkamisel takistuseks (Proovi IRL autot ära lükata, kui sul on kõrge takistus ees. Pealegi, kas sa sõidaks veel kord allajäänud isikust üle, kui ta kord juba su auto alla on jäänud?
Saame kõik aru, et Carpark ei meeldi kellegile, eriti kui selle käigus kaotad oma relvad jne...
Kuid eks seda otsustavad suuremad adminid, mis saab... Kuid see selleks...
Pealegi on Administraatori reeglite alla kirjas, et tuleb ka ennast karistada, kui näed et oled ise midagi valesti teinud. Olenemata, kas tegemist on laggiga või mitte.
Ärge arvake, et kuna ma saan Davega IG hästi läbi, et ma teda nüüd hetkel siin kaitsen geek
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyKolm Juun 09, 2010 3:52 pm

Kui samp'is loeks mingid autoraskused siis oleks enamus ajailed siin.. mõni jääb rekka alla ja rahulikult hüppab edasi..
Tagasi üles Go down
Hiro

Hiro


Postituste arv : 41
Join date : 03/06/2010

Karakter
IC Nimi: Hiro Katzimo
IC Amet: Arhidekt

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyKolm Juun 09, 2010 4:00 pm

kaspar kirjutas:
Kui samp'is loeks mingid autoraskused siis oleks enamus ajailed siin.. mõni jääb rekka alla ja rahulikult hüppab edasi..
Dave oleks võinud ka auto alla jätta (Vältimaks edaspidiseid vigasusi), aga IG oleks pidanud ta sinu elu päästmiseks auto pealt eemaldama, ning seejärel rollimänguga sulle abi pakkuma. (Kuna seal ei ole võimalik sind auto alt välja tirida IRL on sul see võimalus)
paraku auto all olles liiguvad eluid nii kiirelt maha, et reageerida tuleb võimalikult kiiresti. Aga kuna tema mootor ei töötand, ning ta üritas seda käivitada, ei olnud lihtsalt võimalik sind sealt välja saada.
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyKolm Juun 09, 2010 6:42 pm

Miks tal üldse vaja on autoga sõitma hakata kui mingi 10 inimest tema ümber igas nurgas?
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyKolm Juun 09, 2010 6:55 pm

lol.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas EmptyKolm Juun 09, 2010 7:13 pm

Lukku, sest nagu pildilt näha on ta ping 235.
Seekord jääb ping süüdi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Dave_Nicolas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nicolas   Dave_Nicolas Empty

Tagasi üles Go down
 
Dave_Nicolas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: