Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Rauno_Laasik

Go down 
+5
grand
Chris_Bryan
Fratianno
Rauno_Laasik
Karl_Kaaprel
9 posters
AutorTeade
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 4:50 pm

Sinu IG nimi : Karl_Kaaprel
Süüdistatava(te) IG nimi : Rauno_Laasik
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) : Oli siis nii et mina pidasin kinni kristen konksu (vms) ja pidin kasutama relvi sest ta ei allunud mu korrale.Siis kutsus abi ja kohale tuli Rauno_Laasik (kes on ise ment) ajas mu alla ilma rpta( ei pannud /me cmd) Siis ütles kristen et mina olevat ta auto sodiks lasknud ilma põhjuseta ja lolli mänginud. Siis rauno tegi mulle trahvi (kristenile mitte) ja viis mu mendi autosse.Siis läksime mendi jaoskonda (samal ajal sai kristen minema(Yabuka keegi viis ära oma autoga) tegelt oleks pidanud kristen trahvi saama ja mendi jaoskonda minema) ja tahtis mind vangi panna aga siis ma läksin nrpga minema sest nemad olid terve selle aja vältel teinud nrp ja Rauno aitas kahtlusalusel põgeneda sest nad olid mingid sõbrad.
Aeg : 07.06.2010 kella 15.00 ja 17.00 vahel oli
Pilt ; Video : ei taibanud teha Very Happy
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 5:14 pm

esiteks! ma panin /me sai põrtada kui alla ajasin sina ei pannud /crack PEAB ANEMA KUI ALLA JÄÄD. siis ma oleks tema järgi viinud jaoskonda siis viisin sinu jaoskonda , jaoskonnas panin crashi , ja sa panid minema , kristen saab KINGA TÖÖLT , aga sina panid lihtsalt nrp minema!!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 5:26 pm

Caps-oFF .
Karl on sõjaväes eks?
Rauno mendis?

Karl pidas Kristeni kinni, Rauno tuli, ja lasi Kristeni lahti, ning võttis Karli kinni, ja ajas ta ennem alla, nii?

Kaeba IC presidendile/ Kuna sa oled sõjaväes, siis oled sina kõrgemal kohal kui Rauno, ( kui ta ikka on mendis )
Siis kaeba IC mendiliidrile, ja Rauno mendist kicked/ Lase kuul pähe Wink Very Happy
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 5:46 pm

ta pole liider!!!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Chris_Bryan

Chris_Bryan


Postituste arv : 225
Join date : 22/03/2010
Age : 29
Asukoht : Eesti

Karakter
IC Nimi: Chris_Bryan
IC Amet: Elumees

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 5:48 pm

IRL on igasuguseid.. Sellisel juhul pead tõesti kaebama kas Politsei liidrile või siis Presidendile((mina))
Sa rääkisid ennast praegu lihtsalt sisse sellega, et sa tegid nRP põgenemist.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 5:52 pm

Esiteks...mina tulin mängu just peale seda kui see kala oli lõppenud, ning siis nägin vägagi selgelt karl sind teatamas /d (( Ei tee RP kaasa sest sina kah ei teinud )) .
Seega ei ole sa midagi nii puhas Wink

Kristeni kohapealt nüüd niipalju et IRL oleks ta ammu kiirabi liidrikohalt lahti lastud!!!

/D kaudu sõimab mentidega
Niisama mentidega kokku sattudes sõimab ja saadab igale poole
On omanud narkot ning istunud kinni selle eest
Avalikus kohas tulirelvaga- On ka selle eest kinni istunud


Vist pole vaja Legaalse grupeeringu liidriks inimest kes kolm korda päevas külastab vanglat?
Tagasi üles Go down
Jannukas

Jannukas


Postituste arv : 128
Join date : 18/04/2010

Karakter
IC Nimi: Jannu_Pass
IC Amet: Salastatud

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 5:57 pm

Ongi Kristen Konks teeb ka mingi hullu nrp-d ta võiks sorri aga bänni saada.Täna olime rando speediga üritasime teda röövida aga ei õnnestunud ja randol oli mask ees ja võttis telefoni välja (tuleb kiri (mask peas) (Rando Speed pistab käe taskusse ja võtab telefoni vms) ja kristen kohe kui maandus helistas menti RANDO SPEED JA TA SÕBER RÖÖVIVAD MING !!! naguu nrp ? siis tuli lvl 1 ta ütles kohe ära : Kirja järgi ei tohi vaadata! Nagu lvl 1 ka targem. Ja mul palju veel nrp kohtumisi konksuga ...
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 6:00 pm

njaa, sama siin...nRP on tema puhul pidev nähtus Very Happy
Tagasi üles Go down
Karl_Kaaprel

Karl_Kaaprel


Postituste arv : 293
Join date : 26/02/2010

Karakter
IC Nimi: Karl_Kaaprel
IC Amet: Salastatud

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 7:54 pm

jah ega ma ise ka puhas pole se et peale chrasi uttu tõmbasin aga tema ei pannud alguses /me cmd ja tal ei olnud kavas kristenit järele tuua sest ta ütles kristenile et sulle ma teen hoiatuse aga mulle mingi 200-400 eeku trahvi
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 7:59 pm

ole häppi kristen läks 30min vangi!! lõpetab oma töö TÄNa
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
rants

rants


Postituste arv : 158
Join date : 21/05/2010
Age : 26
Asukoht : Alevis

Karakter
IC Nimi: Kiyoki shinoda
IC Amet: Crips

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 8:43 pm

Jannukas kirjutas:
Ongi Kristen Konks teeb ka mingi hullu nrp-d ta võiks sorri aga bänni saada.Täna olime rando speediga üritasime teda röövida aga ei õnnestunud ja randol oli mask ees ja võttis telefoni välja (tuleb kiri (mask peas) (Rando Speed pistab käe taskusse ja võtab telefoni vms) ja kristen kohe kui maandus helistas menti RANDO SPEED JA TA SÕBER RÖÖVIVAD MING !!! naguu nrp ? siis tuli lvl 1 ta ütles kohe ära : Kirja järgi ei tohi vaadata! Nagu lvl 1 ka targem. Ja mul palju veel nrp kohtumisi konksuga ...
see oli /knockout
Tagasi üles Go down
Hiro

Hiro


Postituste arv : 41
Join date : 03/06/2010

Karakter
IC Nimi: Hiro Katzimo
IC Amet: Arhidekt

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 10:52 pm

Rauno_Laasik kirjutas:
esiteks! ma panin /me sai põrtada kui alla ajasin sina ei pannud /crack PEAB ANEMA KUI ALLA JÄÄD. siis ma oleks tema järgi viinud jaoskonda siis viisin sinu jaoskonda , jaoskonnas panin crashi , ja sa panid minema , kristen saab KINGA TÖÖLT , aga sina panid lihtsalt nrp minema!!
Sa teed ise reegleid omale? Auto alla jäämine on palju suuremate võimalustega ellu jääda, ning peab /crack panema? (Mis on muidugi tõsi) Sama asja võiksid teha ka tulevahetuses. Sulle lasti täna 100 kuuli kere vahele, ning sa räägid, et ei pea /crack panema, kui elud pole alla 20.
Common? Olen näinud igasuguseid liikusõnnetusi, kuid tulevahetuses surmasaanuid on ikka kõvasti rohkem.
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyEsm Juun 07, 2010 10:56 pm

ah mul savi , crack pole kohustuslik kui tule vahetus! mina siia teemasse enam ei kirjuta!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyTeis Juun 08, 2010 10:31 am

Rauno, kui

/me laseb mehele kuuli jalga . vm
/do mees kukub. vms

Siis on /crack kohustuslik!!!
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyTeis Juun 08, 2010 10:33 am

Fratianno kirjutas:
Rauno, kui

/me laseb mehele kuuli jalga . vm
/do mees kukub. vms

Siis on /crack kohustuslik!!!
Just.
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyTeis Juun 08, 2010 12:08 pm

Kerge vastuväide seekord...Neid /me laseb mehele kuuli jalga /do mees kukub- Neid polnud paraku Wink
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyTeis Juun 08, 2010 12:15 pm

siis on küll kohustuslik aga ta ei pannud /me et laseb jalga või kuhugii
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik EmptyTeis Juun 08, 2010 4:14 pm

Nojah, siis ei pea suht, kuigi peaks IRL
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rauno_Laasik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rauno_Laasik   Rauno_Laasik Empty

Tagasi üles Go down
 
Rauno_Laasik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: