Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Dave_Nick vms oli

Go down 
+4
Tariel
Fratianno
dave
frends5
8 posters
AutorTeade
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 7:54 pm

hull tüüp lampi paneb ajail tra 10min sest ise DM ja NRP kick kui RP-ga auto varastati.ON hull tüüp


Sinu IG nimi :Tanel Francisco vms
Süüdistatava(te) IG nimi :Dave Nick,Dave Nicolas
MIs ta(nemad) tegi(d)? (Täpsemalt mis seal toimus ) :NRP kick,kui marcus auto RP-GA varastas,ja mulle ajail 10min mitte kanalite tundmiste eest,ise DM rahulikult ilma cmd uzi ka kuskilt
Aeg :20:55
Pilt ; Video : Ei filmi ***** Very Happy ei pildista ka Very Happy
*Ailar*Sulle ka ajail, kuna sa oma pealkirjaga solvasid isikut, sa oled ise üks paras pe*e kui niimoodi räägid siin
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 8:00 pm

tuli meelde Tanel Francisco on LEV 1 sa isegi ei hoiatanud ja kohe ajail 10min,osta elu ... LEV 1 ei DM!
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 9:31 pm

Räägin siis ÕIGE versiooni teile

Esiteks ütlen seda: Kuidas sa saad teema teha kui sa alles õpid RP-d? seda et sa tase 1 ei loe, Kuna tase ei loe, Loeb RP tase! ja ma ei hakka erandeid RP-s tegema kui teine ei jaga Rp-d!

Alguse sai siis tema tapmisest see et ta helistas politseisse ja kaebas mu venna peale (IG venna Hiro_ )
Toimus siis tagaajamine kus me pääsesime põgenema.
Kui läksime vaatama niisama haigla ette nägime samat meest kes helistas politseisse meid kaebama.
Hiro läks kohe jooksu sammul temaga õiendama ja tema järsku kukkus rusikatega kallale.Mina seda nähes tormasin oma M4-jaga appi ((Haarasin selle /me haarab seljalt M4-ja )) ma lasin teda, kuid ta ei pannud isegi /crack ja jooksis oma meediku autosse peitu, kuidagi ta sealt välja tuli ja siis hukkasime ta!

Auto varastamine

See kuida ta paneb /me varastab auto või /me avab ukse ja varastab auto.. see on VÄÄR

Esiteks, Kust ta võtab et mu auto uksed ei olnud lukus? Kust ta võtab et mul polnud turvavööd peal?
Kuna tegi oli algajaga sai ta ainult kicki

Sinu ajaili panek

Pablol luban võtta välja logist info kus ta pani IC kanalis : DM-erid raisk!
Noh? mis sellistega teha ikka? Ikka ajail kuna ta juba tuli ise kõvat meest mängima.

Ma kinnitan et käitusin õieti, ja need kes tegid Nonrp-d said karistada õiglaselt!
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 9:34 pm

MARCUS PEETSALU TEGI: /PROOVI MEES AUTOST VÄLJA TIRIDA JA MINEMA SÕITA JA SEE ÕNNESTUS!
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 9:34 pm

Õpeta lev 1 Very Happy lev 1 peab õpetama mitte kohe ajail xD
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 10:02 pm

Aga sa tunned reegleid!

Muide tema ei saa otsustada seda kas mu uksed on lahti või ei ole . see /proovi oli sellisel juhul Powergame

Mina kasutangi sellepärast /do!

/do uks lukus?
Jaatav:/do Jah
Eitav(Peab põhjendama):/do Ei ole, panin ennem nupust kinni!

teine varjant
/me tõmbab mehe autost välja
/do Õnnestub?

Nõustuv: /do Jah
Ja mees läheb autost välja!
Eitavas vormis: /do Ei, Turvavöö on peal!

Mees sa pead mõtlema seda kõike loogiliselt, ja voilaa RP olemas!
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 10:14 pm

vot seda /Do jah/ei ei tee meie Selle asemel on /proovi ...
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 10:28 pm

.. wow.

See käib pmst nii::

Peidad RP-ga oma narko ja matsid ning relva enda KOJU.
Ment võtab kinni, sina teed /do Narko & Matsid & Relv on KODUS.
Aga vot, ment teeb /proovi mehe narko, matsid ning relva leida ning õnnestus.

Mida sa teed siis?
Narko & Matsid & Relv jookseb kodust ilusti sinu taskussse/kätte, ja oled busted..

Ja /do on mingi asja kirjeldamiseks suht?

Sa ei saa lampi /proovi mees autost välja tõmmata
Kuna see ei ole sinu otsustada, kas auto uks on lukus, isikul on turvavöö peal, või kaalub ta mby 500kg?

Teed /do Turvavöö peal? Uksed lukus?

Kui vastab jaatavalt, siis ei saa sa teda välja tõmmata.
Eitavalt, siis saad /prooviga .
Tagasi üles Go down
Tariel

Tariel


Postituste arv : 313
Join date : 26/12/2009
Age : 28
Asukoht : Igalpool.....

Karakter
IC Nimi: Tariel_Oniani
IC Amet: Kaubikujuht ja Russia Liider..

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 10:34 pm

Selles on küll süüdistajal õigus, et LVL 1-tesi peaks aitama, mitte karistama kohe...
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 10:35 pm

marcus peetsalu tappis ennast mendis mingit X moodi ära et vangi mitte minna
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyPüh Juun 06, 2010 10:36 pm

See, et keegi peksab rusikatega su sõpra, pole mingi põhjus tappa inimene tänaval M4 kasutades Very Happy

Kõik muu on liiga segane. Küll te suudate selle /do ja /proovi ümber jageleda....
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyEsm Juun 07, 2010 10:52 am

Rauno_Laasik kirjutas:
marcus peetsalu tappis ennast mendis mingit X moodi ära et vangi mitte minna
'


/kill does the work Wink


No aga, IC sa ei tea et ta level 1 on.

Hakkad röövima kedagi, seod juba kinni ja hakkad raha küsima, ja siis tuleb /b Nah sa teed? Ma lvl 1 sa taun.

Siis lampi, lased ta lahti, annad raha natuke ja viid linna tagasi?
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyEsm Juun 07, 2010 12:32 pm

Fratianno kirjutas:
Rauno_Laasik kirjutas:
marcus peetsalu tappis ennast mendis mingit X moodi ära et vangi mitte minna
'


/kill does the work Wink


No aga, IC sa ei tea et ta level 1 on.

Hakkad röövima kedagi, seod juba kinni ja hakkad raha küsima, ja siis tuleb /b Nah sa teed? Ma lvl 1 sa taun.

Siis lampi, lased ta lahti, annad raha natuke ja viid linna tagasi?

See on juba teie oma probleem, kas suudate jälgida mis lvl inimene on või mitte. Reeglid on sellised ja reeglid on täitmiseks.
Tagasi üles Go down
Hiro

Hiro


Postituste arv : 41
Join date : 03/06/2010

Karakter
IC Nimi: Hiro Katzimo
IC Amet: Arhidekt

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyEsm Juun 07, 2010 1:19 pm

Esiteks kaebustes võiks nimed õieti panna, et teaks, kellest jutt. Kes on see Dave_Nick? Ilmselt mõtlesid sa Hiro Katzimo'd ja Dave_Nicolas't.

Nüüd teema juurde:
Mina Hiro Katzimo läksin teie kiirabi auto juurde, ning märkasin ARSTI, kes mind ennem narko ärimisel vahele tahtis võtta. Tema istus autosse, ning mina läksin ta ukse juurde, karjusin, et teine sealt välja tuleks "Roni välja sittapea, kui julged" tema aga pani uksed lukku, ning eiras mind.
Siis te kutsusite politsei, et narkardid mõllavad haigla ees, ning taovad teie autot, mida ma ka tegin. Samal ajal üks teist "Ilmselt LS haigla direktor" läks Dave Nicolase auto juurde, ning proovis eelmainitud teema põhjal autot ärandada. (mis ausaltõeldes ei olnud RP põhimõtetega kooskõlas. Tõesti, olin ma auto varjus, ega näinud ise tegu pealt, kuna tegelesin oma rolliga)
Siis kuulsin härra direktorit karjumas, et ajage oma sõiduk eest ära, mida me ei teinud, kuna ARST, kellele üritasin molli anda, oleks põgenenud.
Aga härra Direktor, julge mees, tuli Hullumeelsele narkarile kallale. Dave nägi, kuidas ta mind jalgadega trampis, ning haaras seljast M4-ja ning kippus talle kuuli andma. (Mina, kui hullumeelne kargasin kah vihast maast püsti, ning hakkasin samuti talle valangut jagama. Teine aga paneb kuulid keres "SYNC" ringi, ronides kiirabi kõrvalistmele. (Kust keegi suvaline teda välja tiris, tulles narkaritele appi) Siis ronis Doktorihärra kiirabi vagunisse. Kuuldes sireeni, põgenesime meie Dave-ga ära, andes FBI rehvidele MP5-est sutsu metalli.

See on Full story. Dave kirjeldab seda Auto juhtumit ise lähemalt, mida mina kiirabi auto varjus korralikult ei näinud, kuid eks siin eelnevalt oli juba väike jutuke selle kohta olemas.

Story jutu põhjal, peaks saama Doktorihärra warni, kuid tema õnneks ma nime ei tea. Kui Kaasmängijad Haiglast on ausad mehed, annavad tema nime.
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyEsm Juun 07, 2010 5:31 pm

Doktori nimi on Kristen_Konkss , ****is meie video ära , tuli Greenwoodiga sündmuskohale, next time, sõitis lampi kaljult alla, ja auto läx põlema Very Happy:D:D
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyEsm Juun 07, 2010 5:48 pm

see nrp drive!!!!!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyEsm Juun 07, 2010 6:24 pm

Jah rauno, me teame seda eks? Cool
Tagasi üles Go down
Hiro

Hiro


Postituste arv : 41
Join date : 03/06/2010

Karakter
IC Nimi: Hiro Katzimo
IC Amet: Arhidekt

Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli EmptyTeis Juun 08, 2010 8:59 pm

Ilmselt teema lahendatud, seega võiks lahendatud teema Lock Olla, või adminid ei arva nii?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Dave_Nick vms oli Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dave_Nick vms oli   Dave_Nick vms oli Empty

Tagasi üles Go down
 
Dave_Nick vms oli
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: