Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Adminid...

Go down 
+11
Hiro
Ailar
Pablo
Roman_Bellic
dave
Kerdo
grand
Rauno_Laasik
frends5
Kasper_Hauser
Martin_Scout
15 posters
AutorTeade
Martin_Scout




Postituste arv : 15
Join date : 22/05/2010

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Adminid...   Adminid... EmptyReede Juun 04, 2010 12:35 pm

Süüdistan admineid
Kunagi nad In game ei vasta ei aita ega midagi
Sama hästi poleks neid vajagi
Ja tegin Unban avalduse ja öeldi et antakse uus võimalus jms iganes enam vähem tehke unban aga mis adminid tenud on? möödunud on 7 peva?14? ei teagi ja olen ikka banned nagu lamba kari kes midagi ei suuda...
Neil pole ju palju ülesandeid või on?
Tehku midagi tarka..
Ja kui in game neile kirjutad siis ei vasta ja sammid et ta reageeriks saad kicki,slapi,ajaili...
ON SEE NORMAALNE?
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyReede Juun 04, 2010 12:42 pm

Martin_Scout kirjutas:
Süüdistan admineid
Kunagi nad In game ei vasta ei aita ega midagi
Sama hästi poleks neid vajagi
Ja tegin Unban avalduse ja öeldi et antakse uus võimalus jms iganes enam vähem tehke unban aga mis adminid tenud on? möödunud on 7 peva?14? ei teagi ja olen ikka banned nagu lamba kari kes midagi ei suuda...
Neil pole ju palju ülesandeid või on?
Tehku midagi tarka..
Ja kui in game neile kirjutad siis ei vasta ja sammid et ta reageeriks saad kicki,slapi,ajaili...
ON SEE NORMAALNE?

1. Sorry, et sellega nii kaua on läinud, arvasin, et see juba ammu korras. Saab tehtud.
2. Adminidel pole midagi teha ? See mis serveris toimub on hullumaja, kõigiga ma lihtsalt ei jõua ajaliselt juba tegeleda. Koguaeg tuleb mõni /küsi,/teata ja /es on täiega umbes + siis veel vaja jälgida ise mis serveris toimub, spekkida ja koguaeg jooksevad kõikvõimalikud cmd-d ekraanil, mida te vähegi mängus kasutate. Kujuta ette mida see tähendab kui serveris on näiteks 30 inimest. Sul jääb ühe /küsi lugemiseks ja reageerimiseks aega mingi sekund ainult võibolla ja siis ei jõuagi kõigele reageerida. Loomulikult üritan tegeleda nii palju inimestega kui vähegi võimalik, aga kahjuks see ei ole alati võimalik.
Ise ma näiteks RP-d põhimõtteliselt ei saagi teha, koguaeg on vaja adminina aidata, õpetada, seletada, karistada jne jne jne.
Ja väljaspool mängu on MSN umbes samp probleemidest ja muudest sellistest asjadest. Nii et see jutt nüüd küll tõele ei vasta tõesti...
Tagasi üles Go down
Martin_Scout




Postituste arv : 15
Join date : 22/05/2010

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyReede Juun 04, 2010 12:52 pm

Kasper_Crime kirjutas:
Martin_Scout kirjutas:
Süüdistan admineid
Kunagi nad In game ei vasta ei aita ega midagi
Sama hästi poleks neid vajagi
Ja tegin Unban avalduse ja öeldi et antakse uus võimalus jms iganes enam vähem tehke unban aga mis adminid tenud on? möödunud on 7 peva?14? ei teagi ja olen ikka banned nagu lamba kari kes midagi ei suuda...
Neil pole ju palju ülesandeid või on?
Tehku midagi tarka..
Ja kui in game neile kirjutad siis ei vasta ja sammid et ta reageeriks saad kicki,slapi,ajaili...
ON SEE NORMAALNE?

1. Sorry, et sellega nii kaua on läinud, arvasin, et see juba ammu korras. Saab tehtud.
2. Adminidel pole midagi teha ? See mis serveris toimub on hullumaja, kõigiga ma lihtsalt ei jõua ajaliselt juba tegeleda. Koguaeg tuleb mõni /küsi,/teata ja /es on täiega umbes + siis veel vaja jälgida ise mis serveris toimub, spekkida ja koguaeg jooksevad kõikvõimalikud cmd-d ekraanil, mida te vähegi mängus kasutate. Kujuta ette mida see tähendab kui serveris on näiteks 30 inimest. Sul jääb ühe /küsi lugemiseks ja reageerimiseks aega mingi sekund ainult võibolla ja siis ei jõuagi kõigele reageerida. Loomulikult üritan tegeleda nii palju inimestega kui vähegi võimalik, aga kahjuks see ei ole alati võimalik.
Ise ma näiteks RP-d põhimõtteliselt ei saagi teha, koguaeg on vaja adminina aidata, õpetada, seletada, karistada jne jne jne.
Ja väljaspool mängu on MSN umbes samp probleemidest ja muudest sellistest asjadest. Nii et see jutt nüüd küll tõele ei vasta tõesti...

Aga on ka väga palju mõtetuid admineid
Tagasi üles Go down
frends5

frends5


Postituste arv : 318
Join date : 07/04/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: KEN FOX
IC Amet: Classified

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyReede Juun 04, 2010 1:11 pm

ma jõuan paar /küsit lugeda ja muu ainult cmdid,pean teisi jälgima ka,kui saan siis ikka aitan Razz
Tagasi üles Go down
Rauno_Laasik




Postituste arv : 402
Join date : 02/04/2010
Asukoht : otepää

Karakter
IC Nimi: Rauno_Laasik
IC Amet:

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyReede Juun 04, 2010 10:34 pm

ongi see Silver tegi Carparki tema ütleb ei olnud sind lasti OMA SILMAGA NÄGIN AUTO OLI PEAL JA ELUSI VOOLAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÄRA VALETA CARPARK OLI!!
Tagasi üles Go down
http://www.gtasf.tk
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyReede Juun 04, 2010 10:43 pm

Rauno...Seletasin mitu korda et see polnud CarPark- see oli snaiper kes lasi...Aru sa ei saa. Muide Caps off.
Üle viskab juba kui nutetakse ja sõimatakse iga asja peale kui mendina kinni pean! Paha lugu et maha lasti, Elad üle ehk, ning ehk saadgi puhta lehe pealt alustada.
Tagasi üles Go down
Kerdo

Kerdo


Postituste arv : 61
Join date : 21/02/2010
Age : 28
Asukoht : RLV

Karakter
IC Nimi: Kerdo_Kullamae
IC Amet: Kivipallur

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyReede Juun 04, 2010 11:23 pm

Rauno kasuta vähe rohkem kirjavahe märke...nagu . ,
Suht segane tekst sul.
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyReede Juun 04, 2010 11:28 pm

Ma laidaks ka admineid...
Täna päeval, oli 5 admini sees ja mingid lihtsalt võtavad mult lambist krossika ära koos ainukese /me-ga mis oli: /me võtab krossika ära... teatasin. ja ei midagi.... lõpuks kui /es-is rääkisin pika teksti maha sai Warni.
See pole kõik, sain krossika tagasi... läksin parandusse, 1 sõitis otsa (EI pannud /me-d ) tegin uuesti /teata, ei midagi, siis hakkasin Rp-na arreteerima et anda politseile üle... sihtisin teda relvaga karjudes /s Käed ülesse!! siis tema: Kuidas? kui nägi et ma kirjutama hakkasin siis ilma /me abita tirib kuskilt päraku kanalist omalt pumba välja ja vsjo, ma surnud, ja jällegi jäin oma krossikast ilma.:S
Selle aja jooksul tegin ikka jõhkralt palju /teata-si!

Okei, on olnud veel juhuseid..

Mingi päev oli isegi nii... ,et mingi ilge Nrp Hour oli... ja oli vist aind 1 admin sees.. ja selle asemel ,et ta võiks AOD asju lahendada, paneb tema rahulikult luksus autoga ringi ja driftib tänaval... (Nime ausalt ei mäleta)

Minu soe ja karm soovitus oleks nõnda:
Võtke adminid/moderaatoreid vähemaks!
serveris on tavaliselt umbes 15 inimest.. (Tavaliselt)
selle arvu kohta piisab 3 aktiivsest administ pluss omanikud kes vahest teevad ka tööd!


Vabandan kirjavigade, ja lause ehituse pärast:D vaatan telekat kuid see tõsine probleem!!

Kõike tervitades
Dave Nicolas
Rihoo
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyLaup Juun 05, 2010 12:24 am

dave kirjutas:
Ma laidaks ka admineid...
Täna päeval, oli 5 admini sees ja mingid lihtsalt võtavad mult lambist krossika ära koos ainukese /me-ga mis oli: /me võtab krossika ära... teatasin. ja ei midagi.... lõpuks kui /es-is rääkisin pika teksti maha sai Warni.
See pole kõik, sain krossika tagasi... läksin parandusse, 1 sõitis otsa (EI pannud /me-d ) tegin uuesti /teata, ei midagi, siis hakkasin Rp-na arreteerima et anda politseile üle... sihtisin teda relvaga karjudes /s Käed ülesse!! siis tema: Kuidas? kui nägi et ma kirjutama hakkasin siis ilma /me abita tirib kuskilt päraku kanalist omalt pumba välja ja vsjo, ma surnud, ja jällegi jäin oma krossikast ilma.:S
Selle aja jooksul tegin ikka jõhkralt palju /teata-si!

Okei, on olnud veel juhuseid..

Mingi päev oli isegi nii... ,et mingi ilge Nrp Hour oli... ja oli vist aind 1 admin sees.. ja selle asemel ,et ta võiks AOD asju lahendada, paneb tema rahulikult luksus autoga ringi ja driftib tänaval... (Nime ausalt ei mäleta)

Minu soe ja karm soovitus oleks nõnda:
Võtke adminid/moderaatoreid vähemaks!
serveris on tavaliselt umbes 15 inimest.. (Tavaliselt)
selle arvu kohta piisab 3 aktiivsest administ pluss omanikud kes vahest teevad ka tööd!


Vabandan kirjavigade, ja lause ehituse pärast:D vaatan telekat kuid see tõsine probleem!!

Kõike tervitades
Dave Nicolas
Rihoo

Kui vähegi on pakkuda häid ja aktiivseid admine, on iga pakkumine oodatud. Hetkel on tõesti mõni, kes ei viitsi/taha eriti mängijatega tegeleda, aga kui on paremaid pakkuda, siis nagu ütlesin, iga pakkumine on oodatud ja mõeldakse läbi ! Smile
Dave, omanike on vaid üks- Pablo.
Tagasi üles Go down
Roman_Bellic

Roman_Bellic


Postituste arv : 129
Join date : 30/01/2010

Karakter
IC Nimi: Roman_Bellic
IC Amet: AlkaPone

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyLaup Juun 05, 2010 8:02 am

Dave adminiks,ma tuhat korda öelnud seda Very Happy
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyLaup Juun 05, 2010 10:02 am

Ma arvasin, et sa ka ikka omanik Kasper Very Happy
Tsiteerin: :
Dave adminiks,ma tuhat korda öelnud seda Very Happy
Mina???
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyLaup Juun 05, 2010 11:03 am

dave kirjutas:
Ma arvasin, et sa ka ikka omanik Kasper Very Happy
Tsiteerin: :
Dave adminiks,ma tuhat korda öelnud seda Very Happy
Mina???

Mul pole mingit seost omanikuks olemisega...ma olen lihtsalt admin servu algusaegadest saati.
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyLaup Juun 05, 2010 11:16 am

Vahva Razz
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyLaup Juun 05, 2010 11:45 am

Ütlen ka mõne sõna. Kuna lõpetan gümnaasiumi hetkel, siis on palju tegemist ja pole aega tegeleda kõigi probleemidega. Üldiselt järjestan neid enda jaoks, et tähtsamad enne ja ebaolulisemad kunagi hiljem. Ainus põhjus miks mina SA:MP'i mängin on RP. Kui ma serverisse tulen, siis mitte selleks et /es teel kellegi probleeme kuulata, spekkida kedagi või aidata mängus. Selle jaoks on ju adminid, mina tulen serverisse RP'd tegema. Kõik probleemid palun panna foorumis PM teel mulle postkasti või lisage mind msni. Samuti PALUN ärge alustage oma juttu sõnadega ''Oled seal????'' seda peab alati muidugi 10 korda spämmima..lihtsalt rääkige oma mure otsast lõpuni ära ja küll ma loen seda, kui arvuti taha satun. Tavaliselt piirdub vestlus aga vaid nende esimeste sõnadega ja probleemist ma lõpuks aimu ei saagi..

Admine otsime me KOGUAEG, meil ei ole kindlaid perioode kui me neid otsime. Teised adminid hoiavad koguaeg silmad lahti ja kui keegi tundub normaalne, siis üldiselt saab ta ka adminiks. Need kes adminiks ei sobi või tuleb palju põhjusega kaebuseid, siis visatakse ka adminitiimist välja.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyPüh Juun 06, 2010 9:03 pm

Peaks mainima, et admintiimis, on mõtetuid isikuid, samas ei ole ma veel ühtegi kanditaati näinud.
Tagasi üles Go down
Hiro

Hiro


Postituste arv : 41
Join date : 03/06/2010

Karakter
IC Nimi: Hiro Katzimo
IC Amet: Arhidekt

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyEsm Juun 07, 2010 1:54 pm

Ebaaktiivus on adminite hulgas tõesti suur, ei saa vastu vaielda. Kui te oam tööga toime ei tule võtke mõni aktiivne "Moderaator" omale appi.
Pealegi on olemas ka sihuke "Abistajate" süsteem, kus saad ka määrata vastavad "Abistajad" nad saavad teleda isiku juurde, ning aitavad vastavas olukorras, mis aitaks teid üsnagi palju.
Aga miks teil pole aega?
V: Seepärast, et lubate lampi politseid narrida LSPD ees (Mootorratturid nokk püsti meelitavad mente end jälitama, niisama ketsitajad LSPD ees) Kõik need rikuvad lõpuks reegelid, ning siis kulub teil jälle 30 minti kellegiga vaidlemiseks.
On ka teisi asju, kuid tõesti tuleks mul endal kah uni peale, kui ma seda romaani kirjutama hakkaks.

Saan aru, et tahate ise kah vahest RP-d teha, kuid rääkige sellest omanikega, kes peaks teile selles suhtes lahendust pakkuma. Vahest on serveris kusagil 3 adminit. Sellest peaks olema 20 inimese kohta juba küll. Kui arvate, et sellest on vähe, peate käsi kiiremini klaviatuuri peal liigutama, ning oma reegelid karmimalt peale suruma.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyEsm Juun 07, 2010 2:43 pm

Hiro kirjutas:
Ebaaktiivus on adminite hulgas tõesti suur, ei saa vastu vaielda. Kui te oam tööga toime ei tule võtke mõni aktiivne "Moderaator" omale appi.
Pealegi on olemas ka sihuke "Abistajate" süsteem, kus saad ka määrata vastavad "Abistajad" nad saavad teleda isiku juurde, ning aitavad vastavas olukorras, mis aitaks teid üsnagi palju.
Aga miks teil pole aega?
V: Seepärast, et lubate lampi politseid narrida LSPD ees (Mootorratturid nokk püsti meelitavad mente end jälitama, niisama ketsitajad LSPD ees) Kõik need rikuvad lõpuks reegelid, ning siis kulub teil jälle 30 minti kellegiga vaidlemiseks.
On ka teisi asju, kuid tõesti tuleks mul endal kah uni peale, kui ma seda romaani kirjutama hakkaks.

Saan aru, et tahate ise kah vahest RP-d teha, kuid rääkige sellest omanikega, kes peaks teile selles suhtes lahendust pakkuma. Vahest on serveris kusagil 3 adminit. Sellest peaks olema 20 inimese kohta juba küll. Kui arvate, et sellest on vähe, peate käsi kiiremini klaviatuuri peal liigutama, ning oma reegelid karmimalt peale suruma.

Mentide narrimist ma kohe kindlasti ei poolda ja ka tänu sellele istuvad praegusel hetkel 4 inimest vist kõrbevanglas.
Tagasi üles Go down
Hiro

Hiro


Postituste arv : 41
Join date : 03/06/2010

Karakter
IC Nimi: Hiro Katzimo
IC Amet: Arhidekt

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyEsm Juun 07, 2010 3:49 pm

Kasper_Crime kirjutas:


Mentide narrimist ma kohe kindlasti ei poolda ja ka tänu sellele istuvad praegusel hetkel 4 inimest vist kõrbevanglas.
Tubli, kuna see tõesti ei ole ilus Smile
Tagasi üles Go down
Ardo_Ruuben




Postituste arv : 59
Join date : 24/01/2010

Karakter
IC Nimi: Siim_Mikker
IC Amet: Westside Connection

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyPüh Juun 13, 2010 12:01 am

Ütlen ka paar sõna sekka siis.
Palun saage ka adminitest aru.
Teil on tõesti hea , et kui mingi probleem RP käigus juhtub , siis kohe Adminid ! Adminid!
Vahetevahel on ka meil RP-da vaja , ja just see on see aeg kui rahvas spammima hakkab kas siis /es all või /küsi all. Ja õhtul loed , kaebusi kui palju.

- Siim_Mikker
Tagasi üles Go down
kaspar

kaspar


Postituste arv : 312
Join date : 24/05/2010
Age : 26
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Luigi_Ceppol
IC Amet: LSPD peadirektor

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyPüh Juun 13, 2010 12:10 am

see on päris jube jah.. ma teen rpd ja siis kõik hakkavad: sa ei vasta teen teema..
Tagasi üles Go down
Active




Postituste arv : 17
Join date : 30/05/2010

Karakter
IC Nimi: Chris Martinez
IC Amet: Politseinik

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyPüh Juun 13, 2010 10:31 am

Mängijate rollimängu tase siin serveris on jah jube madal.
Ma olen siin serveris 3 päeva aktiivselt mänginud ja mida ma igapäev näen kuidas keegi röövib panka ja siis kui raha käes lihtsalt jookseb pangast otse kuuli rahe suunas oma autosse ja käivitab selle ning kihutab minema(teda ei huvita kui palju ta kuuli saab).
PMS aint üks non-rp käib.
Ja nüüd teie kirute admineid, et miks neil aega pole jne.
Alustage iseendast järgige reegleid ja tehke ilusti RP siis jääb adminitel ka muude probleemide jaoks aega mitte ei pea koguaeg kedagi specima.
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyPüh Juun 13, 2010 11:16 am

Adminid võiksid rangemalt karistada ka..
Ainult mingi /slap käib koguaeg,
See slap varsti ei aita enam, /warn -e tuleb panna ikka, siis saavad aru Wink / või pikad ajailid , mida rangemalt karistad, seda vähem nRP nad teevad jms.
Tagasi üles Go down
Active




Postituste arv : 17
Join date : 30/05/2010

Karakter
IC Nimi: Chris Martinez
IC Amet: Politseinik

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyPüh Juun 13, 2010 11:36 am

Frat mis neist warnidest kasu on ?
Neid tuleb õpetada, muidu nad jäävadki lolliks.
Siinsete mängijate arust on RP paar commandi.
Kui ta teeb midagi valesti siis öelge talle mis ta valesti tegi ja ehk järgmine kord enam ei juhtu nii.
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... EmptyPüh Juun 13, 2010 12:55 pm

Fratianno kirjutas:
Adminid võiksid rangemalt karistada ka..
Ainult mingi /slap käib koguaeg,
See slap varsti ei aita enam, /warn -e tuleb panna ikka, siis saavad aru Wink / või pikad ajailid , mida rangemalt karistad, seda vähem nRP nad teevad jms.

Keskmine ajail aeg mida panen on kuskil 20 min.
Kahjuks tänu just pidevale nrp-le ei jää eriti palju aega mängijate õpetamiseks, sest koguaeg on /küsi või /es täis tekste kuidas me ei aita neid mingi nrp vennaga tegelemises jms...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Adminid... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Adminid...   Adminid... Empty

Tagasi üles Go down
 
Adminid...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» adminid...
» Martin_Scout /Adminid palun tehke unbann !!!!!!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: