Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kiyoshi Shinoda.

Go down 
+2
Ailar
Fratianno
6 posters
AutorTeade
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 12:26 pm

Et, Nathanit röövity Yakuza poolt, ja siis Kiyoshi helistas mulle, et ma tuleks kalasillale, kui ma ei tule, siis tapavad Nathani ära. Küsisin telefonis:: (( Teete Ck? )) Kiyoshi vastas, ( Ei, aga RP kaasa )
Ta ei kasutanud topeltsulge ehk metas siis.
Siis jõudsime sinna jms, võtsin RP-ga Mp5. Ennem oli läinud F4 vastu, mis teeb mingi p**a kokku.
Kui sured oled freezed, liikuda ei saa ja ei saa lahti enam.
Siis ütlesin et mingi deathfreeze vms, lendas kohe kick. Öeldi et ma kooder jms ka seal.
Süüdistus:: Meta game, lampi kicki + AO-s ropendamine. SUht koguaeg ropendab seal.


Kiyoshi Shinoda. Img_4c023d06251a6

Kiyoshi Shinoda. Img_4c023d3d29191


(( on lubatud, EI pea (()) panema,
Kiyoshi paneb ainult, ( )

Edit:: Vana tahtis mult 50k saada, muidu lasevad Nathani maha.
Kas piirang pole mitte 10k?
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 12:50 pm

Pettus 50 tonni, rööv 10 tonni. Tee mõisted selgeks poja. Ja ma ütlesin sulle et kui said deathfreeze tee relog, sellepeale vastasid ei tee. Buggi ärakasutamine on keelatud muide. Sina ei pannud neid sulgusi kinni, ka meta. Ma võin hakata ka tääkima, et unustasin kogemata 2 sulu asmele 1.
Tee ropendamise kohta mõni pilt. Vähem mula rohkem proofe.
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 1:01 pm

..
See ei ole bug, see on SA:MP-i sisse ehitatud, SAMP tegijad teevad SAMPi kavatsuslikult bugi,et me saaks seda ära kasutada? Lie..

Me mõlemad metasime seljuhul, ma võin ka rääkida, et oih, Kaks )) unustasin lõppu panematta :S: :S:S:


Nice ajail tuli ka mulle eelmine nädal reasoniga:: Ei tea millest jutt käib, aga panin..

Banni paned ka Reasoniga:: Ah, öeldi et kooder sa, ei hakka speccima, panen banni.?
Kindlasti ei ole see tehtud selleks, et seda ära kasutada.
ja eelmine nädal, pole aimugi
NO PIC, NO PROOF


Hahaha, tahad pilti? Got it:: Kiyoshi Shinoda. Img_4c02477f5477a


Viimati muutis seda Fratianno (Püh Mai 30, 2010 1:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 1:06 pm

Täna sain Kiyoshi-lt slappi reasoniga et metasin.. tõsiselt, naer tuli peale Razz

Kui ma oleks kasutanud seda infot ic-s oleks teine asi olnud. aga kui ma küsin seda ooc-s ja kasutan ka sda OOC-s!! siis pole see meta!

Tuleks reeglid omale selgeks teha!
Häid pühi!
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 1:10 pm

Pic and Proof:: Kiyoshi Shinoda. Img_4c02477f5477a

o.. Kenichi Shinoda :-8 Sarnased nimed.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 1:58 pm

Lugeda ei oska ?
Ma Kyoshi mitte Kenichi.
Eemalda enda valesüüdistused otsekohe !
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 2:00 pm

dave kirjutas:
Täna sain Kiyoshi-lt slappi reasoniga et metasin.. tõsiselt, naer tuli peale Razz

Kui ma oleks kasutanud seda infot ic-s oleks teine asi olnud. aga kui ma küsin seda ooc-s ja kasutan ka sda OOC-s!! siis pole see meta!

Tuleks reeglid omale selgeks teha!
Häid pühi!

Esi teel ei küsita "Mis frakis sa oled ?"
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 2:56 pm

Ic-s küsid:: Ou, mis fraksis sa oled?
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 3:39 pm

Ailar kirjutas:
dave kirjutas:
Täna sain Kiyoshi-lt slappi reasoniga et metasin.. tõsiselt, naer tuli peale Razz

Kui ma oleks kasutanud seda infot ic-s oleks teine asi olnud. aga kui ma küsin seda ooc-s ja kasutan ka sda OOC-s!! siis pole see meta!

Tuleks reeglid omale selgeks teha!
Häid pühi!

Esi teel ei küsita "Mis frakis sa oled ?"

Miks mitte? Kes keelab? /es = OOC kanal
Ooc kanalis on lubatud küsida kõike mida tahad,. aga ei tohi kasutada seda IC kanalites!
tehke omale see selgeks!
Tagasi üles Go down
Fratianno




Postituste arv : 614
Join date : 07/05/2010

Karakter
IC Nimi: Joey Accardo
IC Amet: LSPD Ülem.

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 3:40 pm

Jah, OOC-s küsid mistahad, küsid " Kle, palju sul raha on? "

Kui sa IC-s seda infot ära ei kasuta, siis võid.
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 3:59 pm

See on teada värk, et paljud kasutavad seda infot IC. Neid kes metama ei hakkaks, neid on vaid käputäis.
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 6:00 pm

No aga miks meie, kes ei kasuta seda infot IC-s, peame kannatama? Et mingit jorssid ei tea et ei tohi metada!? Mina igastahes ennast ei muuda vaid teen Rp-d nii nagu peab!

väga närvi ajab see et kui küsin: /o Kes on NT: Politsei liider, siis kohe hakatakse pommitama ,et
/o EI META!!!!!!
Või siis halvimal juhtudel:
/kick Dave_Nicolas Metagame!
/ban Dave_Nicolas Metagame pole lubatud!!
/slap Dave Nicolas Metagame!

Metagame = OOC Info kasutamine IC kanalis!
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 6:07 pm

Bänni pole veel keegi saanud. Kes korduvalt vahele jäävad, teen /Kick Mine õpi veidi RPed eeliit.tk
/slap on tavaliselt ja õõige kah, sest tulemused näitavad, et 80% jääb ikka varem või hiljem vahele sellega.
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyPüh Mai 30, 2010 8:51 pm

Mina ei muuda ikkagi ennast, sest mina ei META! Razz ei kasta ooc infot ic-s Razz
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyEsm Mai 31, 2010 9:56 am

Aga, miks sul seda infot üldse OOC vaja on tekib mul küsimus ?
Tagasi üles Go down
grand




Postituste arv : 491
Join date : 02/01/2010
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Silver_Crime- Mina see olen!
IC Amet: Mehaanik

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyEsm Mai 31, 2010 10:40 am

Kas mitte polnud siin servus reeglid natukese teised- Selle servu meta alla käis minuteada ka OC kanalites IC info edastamine...Näiteks /o Kus oled Juss?
Tagasi üles Go down
dave




Postituste arv : 42
Join date : 24/05/2010

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyEsm Mai 31, 2010 11:50 am

Totramat küsimust ei osanud esitada?
Kui mulle pakub miski huvi, kuidas teisel läheb nt? Siis on mul õigus küsida, ja mitte kasutada infot IC-s!

On vb veel midagi?

Tsiteerin: :
Kas mitte polnud siin servus reeglid natukese teised- Selle servu meta alla käis minuteada ka OC kanalites IC info edastamine...Näiteks /o Kus oled Juss?

asi läheks väga käest ära ss... see tekitaks ainult küsimusi jms!
Tagasi üles Go down
Kasper_Hauser
Admin
Kasper_Hauser


Postituste arv : 370
Join date : 02/01/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn

Karakter
IC Nimi: Kasper_Hauser
IC Amet: Puudub.

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyEsm Mai 31, 2010 5:13 pm

dave kirjutas:
Totramat küsimust ei osanud esitada?
Kui mulle pakub miski huvi, kuidas teisel läheb nt? Siis on mul õigus küsida, ja mitte kasutada infot IC-s!

On vb veel midagi?

Tsiteerin: :
Kas mitte polnud siin servus reeglid natukese teised- Selle servu meta alla käis minuteada ka OC kanalites IC info edastamine...Näiteks /o Kus oled Juss?

asi läheks väga käest ära ss... see tekitaks ainult küsimusi jms!

Asi ju väga lihtne- OC kanalites IC teemadel ei räägi ja ei olegi mingit probleemi. Kui tahad küsida, siis näiteks helistad sellele jussile ja küsid kus on. Kui seda infot sul IC vaja ei lähe, siis pole seda nagunii mõtet OC küsida...
Eks sa ürita selgeks teha, kes kasutas OC infot IC ja kes mitte... Very Happy
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. EmptyEsm Mai 31, 2010 5:17 pm

Just, see teema läheb nüüd lukku ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kiyoshi Shinoda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kiyoshi Shinoda.   Kiyoshi Shinoda. Empty

Tagasi üles Go down
 
Kiyoshi Shinoda.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kichirou_Shinoda ja Elvis_Kaiv

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: