Eesti Eliit Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eesti Eliit Rollimäng

80.79.113.50:7777
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hakkab ära tüütama juba

Go down 
5 posters
AutorTeade
Jannukas

Jannukas


Postituste arv : 128
Join date : 18/04/2010

Karakter
IC Nimi: Jannu_Pass
IC Amet: Salastatud

Hakkab ära tüütama juba Empty
PostitaminePealkiri: Hakkab ära tüütama juba   Hakkab ära tüütama juba EmptyKolm Mai 26, 2010 5:42 pm

Nii esiteks olin seal mendi juures ja üks pani crashi (autoga) ja siis mingi tulime ja karjusin /s Seis!! siis seisi seal 10 sek ja siis hakkab kung fud tegema ? nagu nrp ?? siis ta pani /proovi põgeneda aga ta ebaõnnestus siis kirjutas /me Põgeneb ja paneb vehkat ma panin /me Võtab relva ja lasin jalga 5 kuuli aga mida tema teeb JOOKSEB EDASI ja läheb rolleri peale sõdab . Siis sõimab mind et ma m*nn jne sellised sõnu siis tuli oma kambaga mingi yakuzast siis mingi hotring oli ja roheline motikas ja veel keegi ja tegid mulle dm-i aga jäin ellu .Nii kutsuin abi , abi tuli aga siis panin crash ja kui tagasi sisse läksin olid nad läinud aga ervin tegi oma nrp edasi seal -.- Mul on ninininininininininin kahju et pilte unustasin teha Sad Sad Sad aga jah ja pablo ära ütle et mine relvadege frakkist minema ma vb lähengi sest see krdi yakuza tellib kedagi et mind maha lasta koguaeg -.-
Tagasi üles Go down
Pablo
Admin
Pablo


Postituste arv : 788
Join date : 24/02/2010
Age : 32
Asukoht : Tartu

Karakter
IC Nimi: Pablo Francisco
IC Amet: Kaitsepolitsei

Hakkab ära tüütama juba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hakkab ära tüütama juba   Hakkab ära tüütama juba EmptyKolm Mai 26, 2010 6:35 pm

Üks asi on niisama kättemaksud ja tapmised, aga nrp on teine asi..

Kui oskad nimed täpselt öelda, siis saavad ka karistuse.
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Hakkab ära tüütama juba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hakkab ära tüütama juba   Hakkab ära tüütama juba EmptyNelj Mai 27, 2010 6:52 am

Jannukas kirjutas:
Nii esiteks olin seal mendi juures ja üks pani crashi (autoga) ja siis mingi tulime ja karjusin /s Seis!! siis seisi seal 10 sek ja siis hakkab kung fud tegema ? nagu nrp ?? siis ta pani /proovi põgeneda aga ta ebaõnnestus siis kirjutas /me Põgeneb ja paneb vehkat ma panin /me Võtab relva ja lasin jalga 5 kuuli aga mida tema teeb JOOKSEB EDASI ja läheb rolleri peale sõdab . Siis sõimab mind et ma m*nn jne sellised sõnu siis tuli oma kambaga mingi yakuzast siis mingi hotring oli ja roheline motikas ja veel keegi ja tegid mulle dm-i aga jäin ellu .Nii kutsuin abi , abi tuli aga siis panin crash ja kui tagasi sisse läksin olid nad läinud aga ervin tegi oma nrp edasi seal -.- Mul on ninininininininininin kahju et pilte unustasin teha Sad Sad Sad aga jah ja pablo ära ütle et mine relvadege frakkist minema ma vb lähengi sest see krdi yakuza tellib kedagi et mind maha lasta koguaeg -.-
1. korra on sind meie poolt tapetud Razz
kättemaks on ikka 1 kordne.
Tagasi üles Go down
Jannukas

Jannukas


Postituste arv : 128
Join date : 18/04/2010

Karakter
IC Nimi: Jannu_Pass
IC Amet: Salastatud

Hakkab ära tüütama juba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hakkab ära tüütama juba   Hakkab ära tüütama juba EmptyNelj Mai 27, 2010 12:35 pm

Millal mina sind tapsin ?
Tagasi üles Go down
Jannukas

Jannukas


Postituste arv : 128
Join date : 18/04/2010

Karakter
IC Nimi: Jannu_Pass
IC Amet: Salastatud

Hakkab ära tüütama juba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hakkab ära tüütama juba   Hakkab ära tüütama juba EmptyNelj Mai 27, 2010 12:36 pm

Kiyoshi Shinoda oli ka seal
Tagasi üles Go down
Ailar

Ailar


Postituste arv : 493
Join date : 27/01/2010

Karakter
IC Nimi: Kiyoshi_Shinoda
IC Amet: KAPO

Hakkab ära tüütama juba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hakkab ära tüütama juba   Hakkab ära tüütama juba EmptyNelj Mai 27, 2010 1:21 pm

Jannukas kirjutas:
Millal mina sind tapsin ?
Sa ei tapnud, sa tulistasid ja tahtsite mind kinni võtta, aga mul vedas, pääsesin eluga Razz
Mind küll kohal ei olnud, ma ei saa üldse aru sellises situatsioonis ei pea /Proovi põgeneda. Siin pead lootma lollile mendile ja kiiretele jalgadele/kavalale peale. See kuuli värk oli küll nRP eriti kui ta vastu ei lasknud.
Tagasi üles Go down
Roman_Bellic

Roman_Bellic


Postituste arv : 129
Join date : 30/01/2010

Karakter
IC Nimi: Roman_Bellic
IC Amet: AlkaPone

Hakkab ära tüütama juba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hakkab ära tüütama juba   Hakkab ära tüütama juba EmptyNelj Mai 27, 2010 1:47 pm

nii mina ei tea mis ennem juhtus aga...
olin foorumis logisin sisse ja jannu lasi lambist mind siis võtsin Combact Shoutcani ja lasin surnuks
Tagasi üles Go down
tavkin39




Postituste arv : 21
Join date : 24/04/2010

Hakkab ära tüütama juba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hakkab ära tüütama juba   Hakkab ära tüütama juba EmptyLaup Mai 29, 2010 10:44 am

Roman_Bellic

Ma arvan,et ta ei teind seda ilmaasjata scratch.Sa võisid midagi talle teha või ta sõbrale(nt:politseist)ja tegi kättemaksu Very Happy .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hakkab ära tüütama juba Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hakkab ära tüütama juba   Hakkab ära tüütama juba Empty

Tagasi üles Go down
 
Hakkab ära tüütama juba
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» TAHAKS JUBA UNLOCKI!
» tahaks juba unlocki
» TAHAKS JUBA UNLOCKI VÕI UNBANNI !!!!!!
» Auto juba päevi kadunud ?
» jälle bänn ?, igapäev saan neid juba

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti Eliit Rollimäng :: Tegelane :: Kaebused-
Hüppa: